Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TRKO

3 posters
YazarMesaj
AvADoRa
Başarılı Üye
Başarılı Üye
AvADoRa

TRKO Empty
MesajKonu: TRKO   TRKO Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 2:38 pm

www.tamturko.com stesınden down load edebılırsınız

Disconnect Oluyorum & Hata Raporu Alıyorum

1-Sunucu (Yeniden Baslatılıyor Olabilir)
2-Sunucuda (Çalisma Yapiliyor Olabilir)
3-Gönderme Hatasi Aliyorsaniz Sistem Özelliklerinizin Düsük yada Yeterli Derecede Olmadigindan Oyun Esnasinda Bilgisayarinizda Meydana Gelen Yavaslik Dolayisiyla Gönderme HATA RAPORU Alirsiniz Sistemi Yavas Olanlar Bos SLOTLARDA , Bos Bölümlerde Dolasirlarsa Bu Hatayla Karsilasmayacaklardir...

--------------------------------------------------------------------------------

Gerekli Karakter Skillerimi Kullanamiyorum;

FTP'den gerekli skillerin yamalarini almadiysaniz yada karakterin örn.warrior 'e ait yama degilse skill çalistiramazsiniz bu yüzden FTP'den dogru yamayi bulmalisiniz ve gerekli yere kurmalisiniz genelde skill dosyalari data klasörünün içine atilmaktadir... Gerekli Skilleri İndirmek için Tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------

Oyun Nasil Kurulur ;

1-Menüden Clienti Indir Seçenegini Tiklayarak Sikistirilmis *rar Dosyasi Şeklinde Bir Dosya İndirirsiniz...

2-Bilgisayarınızda Winrar Yüklü Değilse Menüdeki Winrar.exe İndirrek Bilgisayarınıza Kurunuz.

4-Bu Client.rar Dosyasını Bir Klasore Çıkartıp TamTurko.exe Veya Knight Online1102.exe Ksayoluna Çift Tıklayarak Oyunu Açabilirsiniz.

TamTurko.exe Geçerli Bir win 32 Uygulaması Deildir Hata Raporu Alıyorum !

Bu hata genelde yanlis client kurulumundan yada yanlis yüklenen yama(Patch)'den sonra olusmaktadir bu gibi durumlar da clienti silerek yeniden kurmali ve bir adim öncesinde kurdugunuz yamayi tekrar kurmamalisiniz...

Yada Menu Kısmından 1102 exe indir i Tıklayıp İçindeki Exe Dosyasını clientin bulundugu Klasor İçine Kopyalayınız... (Dier Exe İle değiştirmek isteyebilir Onay verin)

Üye Olamiyorum Hata Veriyor ;

1-Bunun Nedeni Aldıgınız acc ta Bir Başka Üye Kayıtı Olabilir.
2-ID Kısmına 4 Rakam Girmelisiniz Onu Girmiyor Olabilirsiniz. (Bu ID Kullanmadıgınız Bir Charı Silmek İçin Gizli Soru Gibi Sorulacaktır.)

3-Kayit Ol Sayfasina Girerken Hata Aliyorsaniz Büyük Bir Ihtimalle Üye Alimlari Durdurulmus yada Dondurulmus Olabilir.

Server Bilgileri:

Level Kasmak Oldukca Kolay ve Zevklidir.

Tamturko LwL sınırımız 80 lwl dir.

Boss event oldukca fazla ve Kesilmesi Kolaydır.
Haritalar: [Maradon]-[Birts]-[Luferson]

Bu Haritalarda Eslant Adını Verdigimiz Bölümler vardır Ve 60 lwl Üzeri Charların Kasılması İçin Büyük Yaratıklar Mevcuttur!

2 cz Haritası Bulunmaktadır Bunlardan Birisi Colon zone Dieri ise 7 Sins dir!

ColonyZone : Büyük cz Adını verdigimiz Bir Vs Alanıdır. Ve Np ler burada Kasılır.

7Sins : Genelde 30 Lwl le 59 lwl arası Charların vs Yaptıkları Haritadır ve Np Onlar için Burada kasılması önerilir!

Kurallar: Kurallar Açık ve nettir Koxp Kullanması, tbl kullanması, gereksiz tekrarlar, GM (Yöneticiler) Hakaret, ve Genel Küfür Kesinlikle Yasaktır!

(Ç)Alıntıdır..
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

TRKO Empty
MesajKonu: Geri: TRKO   TRKO Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 2:41 pm

paylasımın ıcın sagol ama bence ıkv daha guzeldı tabı bence knıght sevmem Sad
https://yokkk.yetkin-forum.com
byIoguz
Moderator
Moderator