Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!

5 posters
YazarMesaj
TuRkİLL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
TuRkİLL

HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Empty
MesajKonu: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2007 1:53 pm

Her cumartesi otostop çeken ölü kız!!!!! Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş. Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n'apıyosunuz ALLAH(c.c) aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?" demiş.

Kız, "Uzun hikaye. Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın. Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam" diyerek arka koltuğa oturmuş. Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış. Evinin adresini vermiş.

Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. Gözlerine inanamamış tabi. Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış.

Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış
kapıyı. Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde..." Yaşlı kadın adamı susturmuş, "Biliyorum, biliyorum" demiş, "Sonra da ortadan kayboldu di'mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyo. Her cumartesi akşamı
aynı şey olur...

"Meğer kız bi cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki
kızın fotoğrafına ilişmiş. Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış.
m4n14c
Başarılı Üye
Başarılı Üye
m4n14c

MesajKonu: Geri: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 12:16 am

Lan bu komik değil aq korktum lan lol! afro Very Happy Smile Smile Laughing queen
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 12:59 pm

korkarsın tabi
https://yokkk.yetkin-forum.com
m4n14c
Başarılı Üye
Başarılı Üye
m4n14c

MesajKonu: Geri: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 7:44 pm

Hayır ben bu bölüme gülmek için girdim ama turkıll adlı zekası kıt beni korkuttu lol! lol! lol! lol! lol!
aLPe
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
aLPe

MesajKonu: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 3:33 pm

Olay guzelmis ama bole bir olay basima gelmedigi iin bu anlatilanlarin hic birine inanmam yinede paylasim icin tessekkurler
byIoguz
Moderator
Moderator
byIoguz

MesajKonu: Geri: HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!   HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 1:06 pm

€yW güzeL payla$ım

HER CUMARTESİ OTOSTOP ÇEKEN KIZ!!!
1 sayfadaki 1 sayfası