Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn Mİ nerden buldun_?

2 posters
YazarMesaj
TuRkİLL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
TuRkİLL

Msn Mİ nerden buldun_? Empty
MesajKonu: Msn Mİ nerden buldun_?   Msn Mİ nerden buldun_? Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2007 2:04 pm

Cevap: Geçen gece eve çok geç gelmiştim dogal olarak vurdum kafayı yattım. Rüyamda ak saçlı ak sakallı nur yüzlü bi dede geldi bana dediki; ogul şu msn adresini ekle bende ekledim büyük sözü dinlerim de.

Kız: Msn adresimi nerden aldın

Cevap: Geçen gün hava çok rüzgarlıydı hani hatırlıyormusun? İşte o gün bende aldım paltomu giydim çıktım dışıra bi rüzgar esiyor sorma yapraklar falan havada uçuşuyor işte o yaprakların arasında bi tane kagıt uçtu uçtu geldi ayagımın dibine kondu. Üstünde de bu msn adresi yazıyordu

Cevap: Geçen gün kadıköy sahilde yürüyorum. Gözüme kıyıya vurmuş bi şişe ilişti egildim aldım. Şişenin agzında bi tıpa vardı biraz ugraştım acamadım vurdum yere kırdım içinden bi not çıktı nottada senin msn adresi vardı

Cevap: Malum ögrenci evinde kalıyoruz bizim oda arkadaşıda arkeolojide okuyor. Onunla dag taş tepe demeden kazıyoruz Geçenlerde. Ama oda nesi eski yunanlardan kalma bi taş plakete rasladık çıkardık taşı üstünde yazılar var arkadaş dedi bu bir yunan tanrıcasının ismi emin olamadık arkadaşın hocasına götürdük şu yazıyormuş xxxxxx @ hotmail. com
byIoguz
Moderator
Moderator
byIoguz

Msn Mİ nerden buldun_? Empty
MesajKonu: Geri: Msn Mİ nerden buldun_?   Msn Mİ nerden buldun_? Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 5:41 pm

€yW qüzel PayLa$ım

Msn Mİ nerden buldun_?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nerden Evlendik