Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KaRIşIk SöZLeR

4 posters
YazarMesaj
dengesiz_b
Yeni Üye
Yeni Üye
dengesiz_b

KaRIşIk SöZLeR Empty
MesajKonu: KaRIşIk SöZLeR   KaRIşIk SöZLeR Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 1:34 pm

Yan çizmem,düz çizerim.Terk edilmem terk ederim.İşine gelmiyorsa game over şekerim.

Kendime yeni bir sayfa açtım.İçinde sen yoksun.Benim kalbim hayvanat bahçesi değilki içinde hayvan olsun.

Senin etiket olduğun yerde fiyatları ben koyarım.

Tecrübe yediğin kazıkların toplamıdır.

Eski kaşardan tost eski sevgilidende dost olmaz.

Aşkı böle bilmezdim bilseydim köpekleri sevmezdim ne haldeyim şimdi gel gör beni KÖPEĞİM.

Bana geleceksen herşeyinle benim olarak gel.Bir emanet gibi geldiktem sonra,yanımda olmanın ne anlamı kalır ki......

Laf sokmaya kalkma kapak olursun, ugrasma etiket olursun, yavsama köpek olursun insan ol belki yanimda yer bulursun!

3 kurusluk insana 5 kurusluk deger verirsen kendini 10 kurusluk hissedermis. Simdi aynaya bak ve o 3 kurusluk suratina tükür...

Kız diye önem verenin...Güzel diye kaşar sevenin para diye dost satanın Kral olsa tahtını mafya olsa mekanını....

KanKaa alemm q.t Olmu$ orTalık bi suru aRmutlaa dolMU$ SeNi SevİoRuMm SozleR! h€R ipn€n!n AğzıNæ saKız olMu$!!..

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez.

Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bIraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde.Özlenmektesin bir tanem 9,9 şiddetinde.

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Durumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

Aşk karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır.

Olmuyorsa zorlama vitesi geri tak Geçmiş bitti salla dünü yak Umudunu kıranların hepsi manyak!!!

KıR kAlBiMi GöNlüN oLsUn, Al HerŞEyİmİ gÖzüN dOySuN, şİmDi BaŞkA aŞkLArDaYıM bu Da SnA kApAk OlSuN_!_!_!_!

Bir Elimde Esrar Bir Elimde Şarap Kazandım Sanıyorum Ama Herşeyi Tek Tek Kaybediyorum Bu Kahpe Hayatta..!!

öNce aYRıLıĞıN TaDı HoŞ GeLeCeK uSuLca SinSiCe KoYNuNa GiReCeK YaLnızLıK CaNıNı çoK aCıTTıĞıNDa GeCe biTmeYeCeK EziYeT GeLeCeK.

Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!(H)

Gerçek buysa yaşıyorsak,Kader varda biz yazıyorsak,Ben seni kaderime yazdım.İster siler gidersin,ister kalır ömür boyu seversin....

Seni kaybetmemekte kararliyim.Kararlarimda israrliyim.Israrlarimda inatçiyim.Inatlarimdan da VAZGEÇMEM.

Susuyorm yine;kimseye anlatmadn kendmi ne sna ne snn gibilere sevmeye,insnlara dair umutlarımı acılarımı anlatmdn susuyorm yine

Şimdi bak yine sustum.Ağlamak isterken delice yüreğim,Feryadını haykırmak isterken delicesine bu kalbim.Ama ben susuyorum.

Sustu hayat,sustu zaman acılar konuşuyor yalnız acılarım konuşuyor ama kimse duymuyor anlamıyor....

Denizlerdn kağıt,sulardan kalem yaptm.Sna bin defa seni seviyorum dedm.Aptalsn inandn.Çünkü ben seni sevmekle kalmadm"TAPTIM"

Umudum bitince umudum olurmusun?Sevgim yetmediği anda sevgime destek olurmusun?Seni kaybettiğim anda yine benim olurmusun?

OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN VE OYLE BAKKI TUM SEVGINLE SENSIZ YASAMAK BANA HARAM OLSUN GOZLERIN KALBIME ASKI KAZISIN.

Nekadar bilirsen bil,söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır....

Sevilen Sevene Değer Verseydi...;Seven KÖR,,,Sevilen NANKÖR Olmazdı...!

S€wdİğİm KaDar S€wM€y€ ÇaLıŞsaN HayAtIn MahWoLur!!!S€vMeK YüR€q İsTeR!!!

G£ÇİCİ H£V£S D£ĞİL,HAK£D£N£ N£F£S OLURUM

Kolaymı unutmak bukadar çabuk koyupta koymuyomuş gibi davranmak zor görüpte bakamamak korkuyorum artık bakamıyorum çok zor...

Geçmiş dert için yakınmak,yeni dert edinmektir

Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil her an hiçbirşey seni sevmek gibi değil...

EĞER sen sevmeyeceksen bunu beceremeyeceksen ; AŞKI HAYATINDAN SİL !!!!!!

Sen beni öyle bir hale getirdinki dostarim bile bana güldü. Ama ben seni öyle bir hale getirecemki Düsmanlarin bile senin icin aglayacak..

Ben sensiz geçen günlerime yanarken,belki sen bensizliğe sevineceksin.Ama şunu unutmaki birtanem...birgün sende seveceksin!

AnLatacak HikayeLerim Bitmedi Henüz,AnLaşacak DostLarım Tükenmedi!!YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelir Geçer,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Seni görmedigim günler Karanliktayim, katran gecelerdeyim Cehennem misali bir yerdeyim Bir demir nasil paslanir, bir elma nasil çürürse Iste öyleyim...

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis..

Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten i an! Çünkü içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum...

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin.

Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma! sevdiğin seninle olmasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş olsanda sevildiğini unutma.

HASRETIM RENGINE SIYAHMI DESEM AGARMAK BILMIYOR SONSUZ GECELER YA GULERDIM YA OLURDUM GORSEM OMRUMDEN UZANSA SENSIZ GECELER

Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda olacağım.

ÖLÜMDEN DE BETER İNAN SENSİZ OLMAK DAHA ACI,HAYAL EDERİM BAKIP MAZİYE DALIP GİDERiM HERAN MUTLU GÜNLERE AĞLARIM YANARIM...

OMRUM SENI BEKLEMEKLE GECECEKSE VE OLUM SENI BEKLERKEN GELECEKSE BILKI SENI ORDADA BEKLIYECEGIM...

KIMINE GORE ATESTIM CAYIR CAYIR YANAN, KIMINE GORE BIR YILDIZ HEP PARLAYAN, KIMI CICEGE BENZETIRDI HIC SOLMAYAN, AMA BEN SENIN ICIN SU OLMAK ISTERDIM HEP MUHTAC OLUNAN.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

İnsan Güzel Bulduğunu Değil; Sevdiğini Güzel Bulur.

Kurtarın beni tutun elimden düşmeden,Kollayın beni korkar oldum ben herşeyden.Unutmam seni çok acı verdin giderken...

Bir zamanLar neŞem varDI.Hayata güLen gözLerim,GüzeL konuŞan DiLim,HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI!Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var !.. YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var!

Güzel duygularla mutlu hayallerle ama gözü yaslı gözlerle seni arıyorum sonra bir gurur düsüyor içime bir daha düsünmeyecegim diye sonra bir çiçek görüyorum onda buluyorum seni anlıyorumki seni UNUTULMAZ yapmısım.

SevDaM KoR Gibi YaKaR YüReĞiMi DiLiM TuTuLuR aNLaTaMaM DeRdiMi eLbeT O GüN GeLeCeK aNLaYaCaKSıN SeNi Ne ÇoOoK SevDiĞiMi.

Bu BüYük YaLnızLıK BiTeRMi BiLmeM BiRDaHa Bu göNüL SeveRMi BiLmem ZiYaN oLDu GöNLüM iHaN eTi GöRDüM... BeNiM BuNa ÖmRüM yeTeRMi BiLmem...?

BiR GüN aNLaRSıN HaYaL KuRmaYı BeKLeMeYi üMiT eTMeYi LaNeT eDeRsiN YaŞaDıĞıNa MaZiDeN Ne KaLMıssa YıRTaR aTaRSıN NeFReT eDeReK...

aĞıRDıR SevmeLeRiM HeR YüReK TaŞıYaMaz BüYüKTüR uMuTLaRıM HeR oMuZ KaLdıRaMaZ HeR ŞeY oLuRDa Şu KaLBiM BiRTeK SeNSiZ oLaMaZ..!!

SeviLDiĞiNi BiLMeDeN öLeSiYe SevMe SoNRa SeVenDe SeN oLuRSuN öLeNDe!!!

Aşkıma doysamda sana doyamam kendıme kıyarım sana kıyamam yerden yere vursan kusup darılmam sevgın senın olsun acılar benım!!!!:
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

KaRIşIk SöZLeR Empty
MesajKonu: Geri: KaRIşIk SöZLeR   KaRIşIk SöZLeR Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 1:46 pm

paylasımın ıcın cok sagol
https://yokkk.yetkin-forum.com
mustafa173
Başarılı Üye
Başarılı Üye
mustafa173

KaRIşIk SöZLeR Empty
MesajKonu: MUSTAFA173   KaRIşIk SöZLeR Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 12:04 pm

bızımle paylastıgın ıcın cok tşkk
byIoguz
Moderator
Moderator
byIoguz

KaRIşIk SöZLeR Empty
MesajKonu: Geri: KaRIşIk SöZLeR   KaRIşIk SöZLeR Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 6:02 pm

€yW qüzel PayLa$ım

KaRIşIk SöZLeR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-