Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Güzel Sozler 1

+2
ozzy
TeaMKraL
6 posters
YazarMesaj
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: Güzel Sozler 1   Güzel Sozler 1 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 10:04 pm

1.Sen sev seni seveni dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye'de kral olsa bile
2.Hayat benim anlamı sensin, yıldız benim dilek sensin, bulut benim yağmur sensin, güneş benim ışığım sensin, kor benim alev sensin, ben sendeki benim, sen bendeki sensin : ömür denilen meçhul bizimle tükensin...
3.Kendim için birşey istiyorsam namerdim Allah'ım Anneme güzel bi gelin nasip et!! Aminnnnn
4.Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...
5.Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
6.Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez
7.Sensiz sabah olmuyor uyanıyorum ansızın sensiz gün doğmuyor yalnızım çok yalnızım
8.Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanında HİÇ KALIR
9.Senin Sevgin Altın olsaydı ,Onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım.
10.Ne sen bir başkasından böyle bir aşk göreceksin ne de bir başkası benden
https://yokkk.yetkin-forum.com
ozzy
Çaylak Üye
Çaylak Üye
ozzy

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sozler 1   Güzel Sozler 1 Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 11:54 am

bayıldım admın bea onlar ne oyle yaa,
mustafa173
Başarılı Üye
Başarılı Üye
mustafa173

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: MUSTAFA173   Güzel Sozler 1 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 12:07 pm

hll gozel sozmus
gani
Yeni Üye
Yeni Üye

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sozler 1   Güzel Sozler 1 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 2:13 pm

güzel sözler bulmuşsun
grknkrl
Moderator
Moderator
grknkrl

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sozler 1   Güzel Sozler 1 Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 3:06 pm

eet
http://www.teamkral.de.be
byIoguz
Moderator
Moderator
byIoguz

Güzel Sozler 1 Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sozler 1   Güzel Sozler 1 Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 6:03 pm

€yW qüzel PayLa$ım

Güzel Sozler 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik sozler