Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]

+22
autobahn-rat
serdar122
adeh
zincirkumsali
blue_coquett
mustafasami
KoKaiN
fungsclup
MacaPapaZ
Zodiac
Hecker
grknkrl
Ysa
?HeadHunter?
GastoRmaN
<<**Razor**>>
frknkrl
chato
hackrilla
tuNcboi
byIoguz
TeaMKraL
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ysa
Yeni Üye
Yeni Üye
Ysa

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 10:28 am

kardeş hepsi bitti hangi ıp oldugunu bilmiyorum en sonda istediğin ıp yaz dedin ya onu yazıncada sorun verio yarımm
frknkrl
Moderator
Moderator
frknkrl

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 10:31 am

arkadasım ıp yerıne pc nın yerel ıp sını yazıcaksın mesela 192.168.1.xx gibi Hlds Yı calıstırınca ıp 192.168.1.xx gibi gozukecek ama baskalarına www.ipbul.com dakı ıp nı vereceksın ama bır yondende ıp port acman lazım 27015 portunu acman alzım eger acık deılse modemın markasını googleden aratıp ugrsıp belkı acabılırsın ve sonra bunuda halledersen ıp sabıtleme war turk telekomdan aylık 3 ytl karsılıgında yapılıo tabı tt ye bır dılekce yazman gerek ... sorun olursa yaz ... server kurmayı bende cok ıstıodum bende engellerle takıldım ama kurdum :muhahah: sen sanslısın bana sor ben cevaplıcam oke ?
http://www.teamkral.de.be
Ysa
Yeni Üye
Yeni Üye
Ysa

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 10:50 am

ya kardeş saol da şimdide hlds.exe yi açınca Couldn't allocate dedicoted cenve IP port 27015 dio napacam bu arada nasıl port açılır yardım edersen sevinirim modemin markası AirTies Rt-205 Wink
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 11:17 am

kardes tmm ıste bu hata port hatası portu acmamıssın googleden arat modemın markası port acmayı fln eger kullanıcı adnla sıfrenı deıstırmedıysen ınternetten bulabılırsın
https://yokkk.yetkin-forum.com
Ysa
Yeni Üye
Yeni Üye
Ysa

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 11:35 am

yapamadım kardeş yaaa port açamadım Sad
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 12:31 pm

Kardes portu acamassan server olmas Sad
frknkrl
Moderator
Moderator
frknkrl

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 2:05 pm

Zaten Serverin Sırrı Portta D: :muhahah:
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 4:04 pm

frknkrl demiş ki:
Zaten Serverin Sırrı Portta D: :muhahah:

cok dogru .. Kaliteli lag sız bir server icin 27015 ve 27020 portlarnı acman gerek ... Razz
Ysa
Yeni Üye
Yeni Üye
Ysa

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 9:56 pm

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Adszbq3
aga bende bu hatayi veriyo nerde yanlış var bi yardim et be
grknkrl
Moderator
Moderator
grknkrl

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 3:45 pm

Ysa demiş ki:
Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Adszbq3
aga bende bu hatayi veriyo nerde yanlış var bi yardim et be

kardes kac kere diyecegiz port açman gerek uğraşşan yaparsın modeminin markası ön plana çıkıyor burda veya teknik yardım alabilirsin bu konuda ama eğer kendim yaparım diyorsan önce portu halletmen gerek googleden 'modem markası' port açma' yı fln arayabilirsin sonra eğer değiştirmediysen kullanıcı adıyla şifre yazar sitelerde ordan yola çıkarak yapabilirsin şuan serverin hazır önce portu açman gerek sen bir portu modemin şifresini kullanıcı adını öğren buraya yaz o zaman yardım ederiz
Hecker
Çaylak Üye
Çaylak Üye
Hecker

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 5:36 pm

Ben Hic Bir Sey anlamadım YapamadıMM.....Sad
Zodiac
Tembel Üye
Tembel Üye
Zodiac

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 7:20 pm

Bakarmısın Cmd bolumde İlk Kodu yazıyorum Walve ile ilgili olanı ılerliyor sonra Error veriyo 10050 neden soylermısın yada Crazy_welet11@hotmail.com
ekle ordan konusalım Çözum bulursan sevınırım ARklarla cs Yaparız Lütfen
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 12:46 pm

Zodiac demiş ki:
Bakarmısın Cmd bolumde İlk Kodu yazıyorum Walve ile ilgili olanı ılerliyor sonra Error veriyo 10050 neden soylermısın yada Crazy_welet11@hotmail.com
ekle ordan konusalım Çözum bulursan sevınırım ARklarla cs Yaparız Lütfen

kardeş tmm da önce sen yukarıda denilenleri tamamıyla bir uygulasan yardım edebilirim ama hatayı yapamadıgın yerin resmini PrtSc SysRq tusuyla cekıp foruma gonderebılırsın boylece daha ii yardım edebilirim
frknkrl
Moderator
Moderator
frknkrl

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 2:39 pm

yyha bosuna kasmayın Cozum Yukarda ıste Ordakileri tek tek yapın oluyo neden kasıyonus sanki yanaln atıos yha :muhahah:
Zodiac
Tembel Üye
Tembel Üye
Zodiac

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 4:12 pm

port Bulma Ögretırmısınız Lutfen En son onda Kaldım onu Ögretin pls Hadi SAolun sımdıden
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 1:05 pm

kardes port açmak ıcın ya pc yı aldıgın yere gıt teknık yardım al yada ınternetten arastır marakaya gore deısır
MacaPapaZ
Tembel Üye
Tembel Üye
MacaPapaZ

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 3:04 am

cheers GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 2:27 pm

EYw.
fungsclup
Tembel Üye
Tembel Üye
fungsclup

MesajKonu: Baksana   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 10:38 am

ben admin nick ini nereden ayarlıyacam pw ayarlanıyor ama admın nıckı ?
KoKaiN
Tembel Üye
Tembel Üye
KoKaiN

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 11:00 pm

resimler gorunmuyor bende Evil or Very Mad
Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 T1-3
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:18 pm

kardes bu mesajını ilk gordugumde bendede gozukmuyordu ama suan gozukuyor
mustafasami
Tembel Üye
Tembel Üye
mustafasami

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:21 pm

her şey tmm da oyuna nası gircemmm scratch
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 5:06 pm

Cs 1.6 Yı Calıstırıcaksın sonrada consolu acıp connect 192.168.1.2
yapıp serverine giriceksin ama arkadaslarına inteernet ip ni vericen yhani sen yerel ip den baglanıcan arkadasların int ip den Wink
blue_coquett
Tembel Üye
Tembel Üye
blue_coquett

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:45 pm

kardeş bu cmd ye cd C:\hlds yazdıkya bu işlemi yaptıktan sonra bişeyler geliyo onların bittiğini nerden anlıcaz 1. 1.5 saat sürer demişsin bittiğini nerden anlıcaz
zincirkumsali
Başarılı Üye
Başarılı Üye
zincirkumsali

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:03 am

kardeş teamkral yazmışya ilk işlem bitince HLDS installation up to date. yazısı karşına çıkıyor 2. kodları girince de HLDS installation up to date yazısı çıkması gerek sorunu tam anlayamadım Neutral

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» %100 Web Hack(Resimli)
» Counter Strike 1.6 Server