Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]

+22
autobahn-rat
serdar122
adeh
zincirkumsali
blue_coquett
mustafasami
KoKaiN
fungsclup
MacaPapaZ
Zodiac
Hecker
grknkrl
Ysa
?HeadHunter?
GastoRmaN
<<**Razor**>>
frknkrl
chato
hackrilla
tuNcboi
byIoguz
TeaMKraL
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 4:46 pm

zincirkumsali demiş ki:
kardeş teamkral yazmışya ilk işlem bitince HLDS installation up to date. yazısı karşına çıkıyor 2. kodları girince de HLDS installation up to date yazısı çıkması gerek sorunu tam anlayamadım Neutral

Evt Haklı Sen Neden Boyle Bi Cvp Attınki kardes Okumadın herlda tam olarak yazıyı Shocked
https://yokkk.yetkin-forum.com
adeh
Tembel Üye
Tembel Üye
adeh

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:31 pm

arkadaşım msn adresim batuhan_erdemir@hotmail.com teamkral ekle msn adresimi ordan anlat arkadaşım lütfen buna çok ihtiyacım var
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 11:29 pm

isteğini değerlendireceğim sonuç aktif Very Happy
serdar122
Tembel Üye
Tembel Üye
serdar122

MesajKonu: yardım edin lütfen   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 12:30 am

nosteampatcher adminmot+metamod statsme bu üç dosyayı indiriyom iniyor fakat içeriği bozuk diyor biri bana msn den bu üç dosyanın içeriğini göndersin ltffffffffnnnnnnnnnn msn gardiyan.ben@hotmail.com
autobahn-rat
Tembel Üye
Tembel Üye
autobahn-rat

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 1:11 pm

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Adszyl5
ben bu uayrıyı alıyorum ne yapabilirim msnnemi ekler misin team kral autobahn-rat@hotmail.com
korayp89
Tembel Üye
Tembel Üye
korayp89

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 8:09 pm

arkadaşım foruma yeni üye oldum gerçekten çok yararlı bi topic .. tbrik ederim .. fakat biraz eski bu nedenle hldsw32 patchi hasarlı .. onu tekrar upload edin teşekkürler ..
TeaMKraL
Admin
Admin
TeaMKraL

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 10:48 pm

Arkadaşlan Forumumuz kapanmak uzeredir ! www.teamkral.org a tasınıyoruz bılgılerınıze ve port hatasının nedenı 27015 portunun kapalı olması arastır bulursun port açmayı oke
autobahn-rat
Tembel Üye
Tembel Üye
autobahn-rat

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 10:50 pm

teşekkürler
ewrse
Tembel Üye
Tembel Üye
ewrse

MesajKonu: Geri: Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 9:02 pm

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Ce7e71de4bf7605c03975142ae996e17 bu hatayla karsılasıyorum pls yardım Evil or Very Mad
GENÇ_KAPTAN_01
Tembel Üye
Tembel Üye
GENÇ_KAPTAN_01

MesajKonu: YARDIM   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 1:32 am

ya bana yardım eder misiniz ? msn : emrahc4@hotmail.com veya by_x@cs.com
delipoyraz
Tembel Üye
Tembel Üye
delipoyraz

MesajKonu: serveerr   Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 11:03 pm

Admin bana yardım edebilir misin lütfen.. delipoyraz_tr@hotmail.fr ekle kardeş ben sana ayrıntılı anlatayım merak etme çok uğraştırmam neredeyse yapıyordum.. xD

Cs 1.6 Server Kurulumu Resimli Anlatım [WindowS]
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» %100 Web Hack(Resimli)
» Counter Strike 1.6 Server